Přihlaste se na náš workshop sítotisku a vytiskněte si své vlastní tričko!

 

Po několika letech pořádání workshopů na akcích skvělých značek a organizací (Becherovka, Jägermeister, Corona, Studnice fest, Východočeská galerie)  jsme si řekli, že je uděláme individuálně i pro vás všechny v pardubicích. 

Takže teď máte super šanci se u nás naučit celý proces sítotisku a zároveň si tak vlastnoručně vytisknout svůj motiv, který toužíte mít na tričku!

 

Jak to bude probíhat?

Kurz se bude konat v naší profesionální dílně. krok za krokem projdeme techniku sítotisku od výroby šablony přes tisk až po vymytí sít. Společně ovrstvíme a osvítíme sítotiskovou šablonu na naše síta. A poté se můžeme pustit do tisku. Vysvětlíme vám všechny záludnosti sítotisku a detaily, které je potřeba pro úspěšný výsledek tisku hlídat. V ten moment jste připraveni na finále, kdy si sami vlastnoručně potisknete tričko svým motivem. Tisk společně ihned zasušíme a vytvrdíme zažehlením, takže si svoje tričko můžete hned vzít na sebe a pochlubit se v něm před kamarády!

 

co na workshopu získáte?

  • kreativní zážitek
  • znalost celého procesu techniky sítotisku
  • vlastnoručně potisklá trička se svým originálním motivem

 

Cena: 1800 Kč/osoba - v ceně zahrnut workshop + potisk 3 triček vlastním motivem (je možné si přiobjednat i potisk dalších triček, každé tričko navíc stojí 100 Kč)

             - možno zakoupit i jako voucher

termíny: 27. listopadu a 18. prosince (uzávěrka přihlášek: 24. listopadu a 5. prosince)

čas: 13:00 - 17/18:00

počet účastníků: 2 - 4 (účast na workshopu není omezena věkem ani schopnostmi :))

Forma: potisk světlých triček jednou barvou

 

Přihlaste se na náš workshop!

Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Ok